INFOROMACJE o AUKCJI
Zapraszamy do udziału w Świątecznej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt bardzo ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych. Spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent!W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
22 380 34 43 oraz
606 864 943
lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Nr 36
akryl, akwarela, druk płaski, papier Fabriano
59.50 x 39.50 cm
cena wywoławcza: 660 zł
Nr 47
Materia 13 Twór biologiczny III, 2017
technika własna, płótno
100 x 150 cm
cena wywoławcza: 880 zł