Nr 55

Mariola Świgulska (ur. 1961)

Czerwień rozlewiska, 2018

olej, płótno

60 x 80 cm

cena wywoławcza:
880 złZmień walutę

Mariola Świgulska (ur. 1961)

Absolwentka Wydziału Architektonicznego Politechniki Łódzkiej. W czasie studiów, podczas pobytu w Wiedniu, udoskonalała swój warsztat malarski. Jej ulubioną techniką jest malarstwo olejne na płótnie w dużych formatach. Poszukuje niecodziennych form prezentacji, interesuje się połączeniem sztuki z architekturą, kreowaniem
przestrzeni w niekonwencjonalny sposób oraz poszukiwanie miejsca dla obrazów w nowoczesnych
wnętrzach. W malarstwie szuka inspiracji w detalach zaczerpniętych ze świata roślin.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00