Nr 48

Stanisław Tomalak (ur. 1955)

Fragment 526 z cyklu Niebo i ziemia, 2018

akryl, płótno

100 x 100 cm

cena wywoławcza:

Stanisław Tomalak (ur. 1955)

Od 2011 r. członek Związku Polskich Artystów Plastyków, rekomendowany przez profesorów  S. Kortykę  i  W. Kuczmę z wrocławskiej ASP.

Przez szereg lat uprawiał tradycyjne malarstwo pejzażowe.

Następnie bliski mu był nurt zbliżony do realizmu fantastycznego.

Od roku 2000 coraz częściej skłania się w stronę abstrakcji.

Od tego czasu nieustannie eksperymentuje, stosując oprócz tradycyjnych metod, autorskie techniki i technologie.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00