Nr 46

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (ur. 1966)

Babie lato, 2013

olej, płótno

80 x 80 cm

cena wywoławcza:

1 000 złZmień walutę

Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom z wyróżnieniem w 2007 r. pod kierunkiem prof. Jana Pamuły. W trakcie studiów otrzymała Stypendium Ministra Kultury
2003/04 r. W 2010 r. zdobyła Medal Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz wyróżnienie czasopisma „Sztuka.pl” w konkursie malarskim organizowanym przez Fundację Kultury im. I. J. Paderewskiego.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00