Nr 27

Dominika Radomska (ur. 1986)

Na przekór, 2018

olej, płótno

100 x 70 cm

cena wywoławcza:

Dominika Radomska (ur. 1986)

Artystka urodziła się w 1986 r. Absolwentka Polish Open University – specjalizacja reklama. Obecnie studentka ASP w Łodzi, kierunek Malarstwo i rysunek. Eteryczna w życiu codziennym, ukazuje poprzez swoje prace silną osobowość artystyczną. Według niej: „Malarstwo to sposób na doznanie kilku istnień w jednym życiu”. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce jak i za granicą.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00