Nr 26

Szymon Rzeszutek

Bez tytułu, 2016 - 2017

technika mieszana, akryl, płótno

50 x 40 cm

cena wywoławcza:
880 złZmień walutę

Szymon Rzeszutek

Zespół Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie.Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych, Liceum Plastyczne. 2002–2008 . Specjalizacja reklama wizualna. Uniwersytet Rzeszowski. 2008–2010. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. 2010–2017. Specjalizacja konserwacja malarstwa na podłożach ruchomych i ściennych oraz rzeźby drewnianej polichromowanej.

Udział w wielu plenerach malarskich i wystawach, a także w Targowiskach Sztuki organizowanych przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Praca przy licznych projektach i realizacjach konserwatorskich związanych z ratowaniem Narodowego Dziedzictwa Kulturowego. Prezes grupy artystycznej "Błoto". Konserwator dzieł sztuki, malarz,grafik, fotograf, kowal.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00