Nr 19

Anita Dąbrowska (ur. 1988)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno

100 x 100 cm

cena wywoławcza:
770 złZmień walutę

Anita Dąbrowska (ur. 1988)

Ukończyła Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza na kierunku dziennikarstwo telewizyjne i komunikacja społeczna w Warszawie. Absolwentaka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Historii Sztuki. W ostatnim czasie maluje obrazy zbliżone do nurtu pop art, w swych pracach kładzie nacisk na kolory i ich wzajemną kolerację. W jej malarstwie często pojawiają się motywy zwierzęce stanowiące symboliczne metafory. Mieszka i pracuje w Warszawie.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00