Nr 5

Ilona Foryś (ur. 1980)

Carnival, 2018

olej, płótno

70 x 50 cm

cena wywoławcza:
600 złZmień walutę

Ilona Foryś (ur. 1980)

Ilona Foryś (ur.1980, Wieluń) jest absolwentką łódzkiej ASP im. Wł. Strzemińskiego. Od 2000 roku studiowała na Wydziale Edukacji Wizualnej, a od 2002 roku - na Wydziale Malarstwa i Grafiki. Dyplom ukończyła w czerwcu 2005 roku w pracowni sitodruku pod kierunkiem prof. A. Smoczyńskiego i aneks w pracowni malarskiej pod kierunkiem prof. J. Zduniewskiego. Absolwentka podyplomowych studiów kuratorskich w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2005-2006).

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00