Nr 3

Aneta Olszewska-Kołodziejska (ur. 1986)

Rozlewisko, 2018

akryl, płótno

100 x 130 cm

cena wywoławcza:
1 100 złZmień walutę

Ukończyła Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Dyplom artystyczny z malarstwa pt. „Pejzaż liniowy” wykonała pod kierunkiem prof. sztuk plast. Mieczysława Hermana.

Absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki (specjalizacja:  Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej) Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wykonała dyplom artystyczny z kopii ikony pt. „Barwny ornament na ikonach z Kolekcji Ikon i Rzemiosła Bizantyjskiego Muzeum Narodowego w Warszawie w oparciu o ikony Matki Boskiej Kazańskiej i Św. Mikołaja„ pod kierunkiem prof. ASP dr hab. Danuty Stępień.

XXXVII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

06 lutego 2019, godz. 19:00