Nr 10

Malwina Cieślik (ur. 1975)

Mojry, 2018

olej, płótno

60 x 60 cm

cena wywoławcza:

Malwina Cieślik (ur. 1975)

Absolwentka Wydziału Artystycznego WSP w Częstochowie (aktualnie Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. J. Długosza).
Dyplom artystyczny zrealizowała z wyróżnieniem w pracowni litografii, pod kier. dr hab. Krystyny Szwajkowskiej.