Nr 50

Maria Prokop (ur. 1979)

Portret dziewczyny, 2018

olej, płótno

60 x 50 cm

cena wywoławcza:
600 złZmień walutę

Maria Prokop (ur. 1979)

Studia na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie w latach 1998-2003 na wydziale malarstwa. Dyplom z malarstwa (2003 r.) u prof. Barbary Szubińskiej i aneks z grafiki u prof. Waldemara Szysza.