Aukcje / Aukcja stacjonarna / Kamil Witkowski, Dziewczyna, 2008 Nr 44 Kamil Witkowski (ur. 1980)Dziewczyna, 2008olej, płótno 80 x 100 cm cena wywoławcza: 990 złZmień walutę EUR PLN Zapytaj o tę pracę Poleć znajomemu O Artyście Kamil Witkowski (ur. 1980) Absolwent Wydziału Grafiki Warszawskiej ASP Przejdź do karty artystyInformacje o aukcji XXXV STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej 24 października 2018, godz. 19:00 Jak licytować Regulamin Zamów katalog Pobierz katalog PDF Pobierz formularz zlecenia ZOBACZ RÓWNIEŻ Łukasz OlekLand Of Confusion, 2024akryl, płótno 160 x 100 cm cena: 16 000 zł Czesław Piotr SzczepańskiNY street II, 2017olej, płyta 94 x 84 cm cena: 3 000 zł Daniel KrystaCentrum, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaAB23, 2013 - 2018technika mieszana, płótno 50 x 70 cm cena: 5 400 zł Daniel KrystaBRA52, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaGA301, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaLot, 2017akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Natasza MirakOù Est Hauviette?, 2024olej, szlagmetal, płótno 70 x 50 cm cena: 30 000 zł Dariusz MadejskiVENUS, 2023mosiądz, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiVENUS, 2023aluminium, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020brąz, kamień 59 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020aluminium 52 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiUTOPIA, 2023stal 190 x 90 x 70 cm Dariusz MadejskiSYMETRIA, 2022brąz 70 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiENIGMATIC, 2022mosiądz, kamień 35 x 27 x 15 cm image/svg+xml ZAMÓW KATALOG AUKCJI XXXV STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej 24 października 2018, godz. 19:00 Imię i nazwisko: Adres e-mail: Ulica i nr domu: Kod pocztowy: Miejscowość: Aby otrzymać katalog przed rozpoczęciem aukcji prosimy o składanie zamówień co najmniej na 72 godziny przed jej rozpoczęciem Chcę otrzymywać katalogi przyszłych aukcji Galerii STALOWA Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podanyprzez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Nr 44 Kamil Witkowski (ur. 1980)Dziewczyna, 2008olej, płótno , 80 x 100 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie. OK FORMULARZ LICYTACJI nr 44 Kamil Witkowski (ur. 1980)Dziewczyna, 2008olej, płótno , 80 x 100 cm Cena wywoławcza 990 zł ZŁÓŻ ZLECENIE AUKCYJNE LICYTUJ PRZEZ TELEFON MAKSYMALNA KWOTA: PLN Numer telefonu: Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii STALOWA dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY! OK POWIADOM ZNAJOMEGO O INTERESUJĄCEJ PRACY Nr 44 Kamil Witkowski (ur. 1980)Dziewczyna, 2008olej, płótno , 80 x 100 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail znajomego: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,Twój e-mail został poprawnie wysłany OK NEWSLETTER