Nr 43

Patryk Lutomski (ur. 1973)

Cienie, 2017

olej, płótno

80 x 80 cm

cena wywoławcza:
850 złZmień walutę

850 złZmień walutę

Patryk Lutomski (ur. 1973)

Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie 1994-1999r

Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Leszka Misiaka oraz aneks graficzny w pracowni prof. Zbigniewa Lutomskiego w 1999r.

Doktorat na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w 2017r.

W latach 1999-2005 Asystent na Wieczorowych Studiach Licencjackich na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki w pracowni drzeworytu.

W roku 2007 prowadził warsztaty graficzne w Muzeum Narodowym w Krakowie towarzyszące wystawie „Graficy z Krakowa-Jerzy Panek”.

Koordynator i sekretarz Wystawy Głównej Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie 2009, 2012 oraz wystawy Grand Prix Młodej Grafiki Polskiej – Kraków 2009.

Od 2009 do 2013 prowadzi pracownię linorytu na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Od 2010 jako asystent w pracowni linorytu w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach oraz w 2011 jako prowadzący pracownię linorytu.