Nr 42

Anna Kushch (ur. 1988)

Acid Shiva, 2018

olej, akryl, płótno

90 x 90 cm

cena wywoławcza:

Anna Kushch (ur. 1988)

Urodzona w 1988 r. w Dniepropietrowsku. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Dniepropietrowskiego. Studia plastyczne ukończyła w 2010 r. z wyróżnieniem.