Nr 37

Paulina Niemczyk

Nocą, 2016

olej, płótno

120 x 70 cm

cena wywoławcza:

Paulina Niemczyk

Absolwentka Wydziału Malarstwa, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (dyplom w III Pracowni Interdyscyplinarnej prof. Lilli Kulki, 2017 rok). Stypendystka Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dla najlepszych studentów w latach: 2014/2015, 2015/2016 i 2016/2017.