Nr 33

Magdalena Śniadkowska (ur. 1990)

Pirates, 2017

olej, płótno

116 x 90 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

Klasyczny barokowy przepych czy geometryczny modernizm dekoracyjny?

Wyrafinowany detal minimalistyczny czy nadrzędność funkcji nad formą?

Szlachetność barw i delikatna faktura materiałów czy nowoczesna ekstrawagancja w wersji glamour?

Realizm czy abstrakcjonizm ekspresyjny?

Tradycja perspektywy czy intuicyjna konstrukcja przestrzeni?

Harmonijna kompozycja zrównoważona czy dynamiczne przekształcenia formalne?

Wierne odtworzenie rzeczywistości czy nowoczesne środki przekazu?

Typograficzne plakaty motywacyjne czy ilustracja wektorowa?

Infograficzna komunikacja wizualna czy tradycyjna grafika bitmapowa?

Magdalena jest artystką, której przejawy aktywności twórczej widoczne od najmłodszych lat, ściśle ugruntowało ukończenie Akademii Sztuk Pięknych. Malarstwo służy wyrażaniu emocji, architektura wnętrz odwzorowaniu pojęcia piękna, a projektowanie graficzne wewnętrznemu spełnieniu w roli designera.

To i jeszcze więcej.