Nr 32

Ewa Najdenow (ur. 1967)

Świt wśród brzóz, 2015

olej, płótno

80 x 100 cm

cena wywoławcza:
770 złZmień walutę

Ewa Najdenow (ur. 1967)

Absolwentka Wydziału Rysunku i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Tworzy i mieszka w Warszawie. Malarstwem, grafiką i fotografią zajmuje się od kilkunastu lat.