Nr 28

Joanna Szumska (ur. 1965)

Dokądkolwiek z Tobą, 2018

akryl, olej, płótno

100 x 130 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

1 200 złZmień walutę

Joanna Szumska (ur. 1965)

Urodzona w 1965 roku. W 1984 ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Pracowała w pracowni scenograficznej teatru Baj w Warszawie i przez wiele lat jako projektant grafiki dla firmy drukującej opakowania.