W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
22 380 34 43 oraz
606 864 943
lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Zakończona
Nr 29
Martwa natura z owocami i kwiatami, 2017
olej, tektura, płótno
50 x 40 cm
CENA WYWOŁAWCZA:
990 zł
Zakończona