Nr 4

Robert Krężlak (ur. 1975)

Rura, 2016

olej, płótno

128 x 128 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

990 zł

Robert Krężlak (ur. 1975)

Urodzony w Radomsku. W 2005 r. ukończył Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie, Wydział Artystyczny. Dyplom z projektowania graficznego uzyskał w pracowni prof. A. Desperaka.  W 2009 r. ukończył studia podyplomowe pn. Rynek sztuki i antyków w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką komputerową. Głównym tematem jego prac jest kobiecy akt. Mieszka i tworzy we Wrocławiu.

Letnia STALOWA Aukcja Internetowa

Początek aukcji:

16 czerwca 2018, godz. 22:00

Koniec aukcji:

24 czerwca 2018, godz. 21:00