Nr 12

Maciej Cieśla (ur. 1988)

Leżąca dziewczyna, 2018

olej, płótno

60 x 40 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

715 zł

Maciej Cieśla (ur. 1988)

Uważam iż moja aktualna twórczość jest dla mnie fundamentem dojrzałego malarstwa. Po doświadczeniach z abstrakcją oraz malarstwem przedstawiającym,  wyklarowałem mój charakterystyczny unikatowy styl. Zachowując podstawowe wartości malarskie, łącze ze sobą doświadczenia surrealistyczne oraz ilustracyjne z formami ekspresywnymi i abstrakcyjnymi. Bryły, kolor i przestrzeń traktuję lekko, utrzymując kierunek gestu, zachowując przy tym warunki poprawnego operowania kompozycją malarską. Dbam o szczerość wyrazu by bezpośrednio nawiązywać kontakt z odbiorcą.

Letnia STALOWA Aukcja Internetowa

Początek aukcji:

16 czerwca 2018, godz. 22:00

Koniec aukcji:

24 czerwca 2018, godz. 21:00