Nr 17

Ewa Pelc (ur. 1969)

Ogród, 2018

olej, płótno

70 x 100 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

770 zł

Ewa Pelc (ur. 1969)

Absolwentka kierunku Wychowanie plastyczne (specjalizacja Malarstwo) Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie.

Letnia STALOWA Aukcja Internetowa

Początek aukcji:

16 czerwca 2018, godz. 22:00

Koniec aukcji:

24 czerwca 2018, godz. 21:00