Nr 25

Anna Jarzymowska (ur. 1988)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno

80 x 120 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

880 zł

Anna Jarzymowska (ur. 1988)

Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w pracowni prof. Ireneusza Walczaka. Zajmuje się głównie malarstwem wielko i małoformatowym. Działa także w przestrzeni miejskiej pod pseudonimem „miszmasz”. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, twórczyni licznych murali.

Letnia STALOWA Aukcja Internetowa

Początek aukcji:

16 czerwca 2018, godz. 22:00

Koniec aukcji:

24 czerwca 2018, godz. 21:00