Nr 33

Anna Macugowska (ur. 1995)

Poza geometryczna, 2017

olej, płótno

60 x 120 cm

2019-03-31 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

770 zł

Anna Macugowska (ur. 1995)

Absolwentka Ogólnokształcącego Liceum im. Władysława Broniewskiego. Studentka Akademii Sztuk Pięknych na wydziale malarstwa.

Letnia STALOWA Aukcja Internetowa

Początek aukcji:

16 czerwca 2018, godz. 22:00

Koniec aukcji:

24 czerwca 2018, godz. 21:00