Nr 39

Michał Bobrowski (ur. 1969)

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno

60 x 60 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

660 zł

Michał Bobrowski (ur. 1969)

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej (1995). Maluje i rysuje od zawsze. Artysta ma w dorobku kilka wystaw indywidualnych ( Warszawa, Łódź, Zakopane, Bydgoszcz), a jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Japonii, Belgii, W. Brytanii i na Ukrainie. W 1999 roku wydał autorski album z grafikami zatytułowany "O krok dalej".

Letnia STALOWA Aukcja Internetowa

Początek aukcji:

16 czerwca 2018, godz. 22:00

Koniec aukcji:

24 czerwca 2018, godz. 21:00