Aukcje / Aukcja stacjonarna / Ewa Pelc, Ogród, 2018 Nr 0 Ewa Pelc (ur. 1969)Ogród, 2018olej, płótno 70 x 100 cm Zapytaj o tę pracę Obserwuj tę pracę Poleć znajomym ZAKOŃCZONA2018-06-24 21:00:00CENA WYWOŁAWCZA 770 zł Zmień walutę EUR PLN NiesprzedaneO Artyście Ewa Pelc (ur. 1969) Absolwentka kierunku Wychowanie plastyczne (specjalizacja Malarstwo) Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Przejdź do karty artystyInformacje o aukcji Jak licytować Regulamin ZOBACZ RÓWNIEŻ Czesław Piotr SzczepańskiNY street II, 2017olej, płyta 94 x 84 cm cena: 3 000 zł Daniel KrystaCentrum, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaAB23, 2013 - 2018technika mieszana, płótno 50 x 70 cm cena: 5 400 zł Daniel KrystaBRA52, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaGA301, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaLot, 2017akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Natasza MirakOù Est Hauviette?, 2024olej, szlagmetal, płótno 70 x 50 cm cena: 30 000 zł Dariusz MadejskiVENUS, 2023mosiądz, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiVENUS, 2023aluminium, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020brąz, kamień 59 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020aluminium 52 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiUTOPIA, 2023stal 190 x 90 x 70 cm Dariusz MadejskiSYMETRIA, 2022brąz 70 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiENIGMATIC, 2022mosiądz, kamień 35 x 27 x 15 cm Dariusz MadejskiTORS, 2023aluminium, kamień 36 x 15 x 10 cm image/svg+xml ZAMÓW KATALOG AUKCJI Imię i nazwisko: Adres e-mail: Ulica i nr domu: Kod pocztowy: Miejscowość: Aby otrzymać katalog przed rozpoczęciem aukcji prosimy o składanie zamówień co najmniej na 72 godziny przed jej rozpoczęciem Chcę otrzymywać katalogi przyszłych aukcji Galerii STALOWA Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podanyprzez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Ewa Pelc (ur. 1969)Ogród, 2018olej, płótno , 70 x 100 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie. OK FORMULARZ LICYTACJI Ewa Pelc (ur. 1969)Ogród, 2018olej, płótno , 70 x 100 cm Cena wywoławcza 700 zł ZŁÓŻ ZLECENIE AUKCYJNE LICYTUJ PRZEZ TELEFON MAKSYMALNA KWOTA: PLN Numer telefonu: Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii STALOWA dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY! OK POWIADOM ZNAJOMEGO O INTERESUJĄCEJ PRACY Ewa Pelc (ur. 1969)Ogród, 2018olej, płótno , 70 x 100 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail znajomego: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,Twój e-mail został poprawnie wysłany OK image/svg+xml NEWSLETTER