Nr 0

Barbara Bielecka-Woźniczko (ur. 1948)

Płaszczyzny VIII - pejzaż, 2016

olej, płótno

40 x 120 cm

cena wywoławcza:

Studia na Wydziale Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego oraz w pracowni malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego. Dyplom w 1974 roku.