Nr 0

Marta Tumińska (ur. 1981)

Zachód, 2018

olej, płótno

70 x 100 cm

2019-03-31 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

660 zł

Marta Tumińska (ur. 1981)

Absolwentka ASP w Gdańsku - Wydział Architektura wnętrz.