Aukcje / Aukcja stacjonarna / Marta Tumińska, Zachód, 2018 Nr 0 Marta Tumińska (ur. 1981)Zachód, 2018olej, płótno 70 x 100 cm Zapytaj o tę pracę Obserwuj tę pracę Poleć znajomym ZAKOŃCZONA2019-03-31 21:00:00CENA WYWOŁAWCZA 660 zł Zmień walutę EUR PLN NiesprzedaneO Artyście Marta Tumińska (ur. 1981) Absolwentka ASP w Gdańsku - Wydział Architektura wnętrz. Przejdź do karty artystyInformacje o aukcji Jak licytować Regulamin ZOBACZ RÓWNIEŻ Natasza MirakOù Est Hauviette?, 2024olej, szlagmetal, płótno 70 x 50 cm cena: 30 000 zł Dariusz MadejskiVENUS, 2023mosiądz, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiVENUS, 2023aluminium, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020brąz, kamień 59 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020aluminium 52 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiUTOPIA, 2023stal 190 x 90 x 70 cm Dariusz MadejskiSYMETRIA, 2022brąz 70 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiENIGMATIC, 2022mosiądz, kamień 35 x 27 x 15 cm Dariusz MadejskiTORS, 2023aluminium, kamień 36 x 15 x 10 cm Dariusz MadejskiTORS, 2023mosiądz, kamień 38 x 15 x 10 cm Dariusz MadejskiSYCYLIA, 2021brąz, kamień 110 x 65 x 45 cm Dariusz MadejskiSYCYLIA, 2021aluminium 110 x 65 x 50 cm Dariusz MadejskiSJESTA, 2023brąz, stal 94 x 28 x 23 cm cena: 23 800 zł Dariusz MadejskiFREEDOM, 2023brąz, kamień 98 x 35 x 35 cm Dariusz MadejskiVERVE, 2023brąz, kamień 90 x 15 x 20 cm image/svg+xml ZAMÓW KATALOG AUKCJI Imię i nazwisko: Adres e-mail: Ulica i nr domu: Kod pocztowy: Miejscowość: Aby otrzymać katalog przed rozpoczęciem aukcji prosimy o składanie zamówień co najmniej na 72 godziny przed jej rozpoczęciem Chcę otrzymywać katalogi przyszłych aukcji Galerii STALOWA Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podanyprzez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Marta Tumińska (ur. 1981)Zachód, 2018olej, płótno , 70 x 100 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie. OK FORMULARZ LICYTACJI Marta Tumińska (ur. 1981)Zachód, 2018olej, płótno , 70 x 100 cm Cena wywoławcza 660 zł ZŁÓŻ ZLECENIE AUKCYJNE LICYTUJ PRZEZ TELEFON MAKSYMALNA KWOTA: PLN Numer telefonu: Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii STALOWA dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY! OK POWIADOM ZNAJOMEGO O INTERESUJĄCEJ PRACY Marta Tumińska (ur. 1981)Zachód, 2018olej, płótno , 70 x 100 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail znajomego: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,Twój e-mail został poprawnie wysłany OK image/svg+xml NEWSLETTER