Nr 0

Marta Julia Piórko (ur. 1981)

Róża herbaciana, 2018

olej, płótno

30 x 21 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

550 zł

Marta Julia Piórko (ur. 1981)

Absolwentka Wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, na kierunku malarstwo. Dyplom w 2007 r. w pracowni prof. Macieja Świeszewskiego. Jest autorką epickich portretów. Dzięki połączeniu, realistycznej techniki z pop surrealistyczną narracją, wykreowała niepowtarzalny styl. Realistyczne przedstawienia są kluczowym elementem jej prac, a szczegółowo odwzorowane detale zwiększają moc oddziaływania.