Nr 0

Michał Cander (1963 - 2020)

Martwa natura czerwona, 2015

olej, płótno

54 x 73 cm

2018-06-24 21:00:00

CENA WYWOŁAWCZA

880 zł

Michał Cander (1963 - 2020)

Urodzony w roku 1963 w Grudziądzu. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. W roku 1988 otrzymał dyplom na Wydziale Sztuk Pięknych  UMK w Toruniu w pracowni prof. Janusza Kaczmarskiego. Studia ukończył z wyróżnieniem.