Nr 0

Katarzyna Kobylarz

Droga do morza, 2015

olej, płótno

40 x 120 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

900 złZmień walutę

Katarzyna Kobylarz

Absolwentka dwóch wydziałów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie: Wydziału Grafiki oraz Wydziału Malarstwa (Katedra Scenografii). Dyplom ze Scenografii wykonała pod kierunkiem prof. Małgorzaty Komorowskiej i otrzymała tytuł magistra sztuki ASP w Krakowie w roku 2007. Dyplom z Grafiki wykonała w pracowni drzeworytu u pana profesora Bogdana Migi w 2007 r. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu w roku 2002. Na dyplom wykonała plakaty do „Sklepów Cynamonowych” Bruno Schulza oraz serię obrazów i grafik. Otrzymała wyróżnienie za dyplom.