Smutna księżniczka Niebieskooka mknie przez kosmosu czarną biel, 1996 - 2010
olej, płótno, sklejka na krośnie
88 x 113 cm
Jacek Wojciechowski (ur. 1954)
Urodzony w 1954 w Lublinie. Absolwent PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby, dyplom 1980 w zakresie malarstwa w pracowni prof. Zbigniewa Karpińskiego. Profesor zwyczajny w Zakładzie Malarstwa Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie.
Przejdź do karty artystyInformacje o aukcji