Nr 72

Maciej Cieśla (ur. 1988)

Kuszenie 2

akryl, olej, płótno

100 x 80 cm

cena wywoławcza:
880 złZmień walutę

880 złZmień walutę

Maciej Cieśla (ur. 1988)

Uważam iż moja aktualna twórczość jest dla mnie fundamentem dojrzałego malarstwa. Po doświadczeniach z abstrakcją oraz malarstwem przedstawiającym,  wyklarowałem mój charakterystyczny unikatowy styl. Zachowując podstawowe wartości malarskie, łącze ze sobą doświadczenia surrealistyczne oraz ilustracyjne z formami ekspresywnymi i abstrakcyjnymi. Bryły, kolor i przestrzeń traktuję lekko, utrzymując kierunek gestu, zachowując przy tym warunki poprawnego operowania kompozycją malarską. Dbam o szczerość wyrazu by bezpośrednio nawiązywać kontakt z odbiorcą.