Nr 41

Julia Gurzhiyants (ur. 1991)

Tajemnica, 2017

olej, płótno

50 x 30 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

Julia Gurzhiyants (ur. 1991)

Urodzona się w Moskwie, studiowała sztukę na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Sztuki i Przemysłu Stroganova. Później podróżowała po świecie, aby uczyć się od artystów z różnych części świata: od Londynu aż po Syberię. Jej największą pasją jest malowanie farbami olejnymi. Obecnie mieszka w Warszawie, ale inspirację zbiera podróżując po różnych zakątkach świata. Większość prac maluje w Warszawie, jednak niektóre z nich rodzą się w trakcje podróży.