Nr 46

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Fatique, 2018

olej, płótno

60 x 80 cm

cena wywoławcza:
1 000 złZmień walutę

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Urodzony w Gostyniu. Absolwent studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Malarstwo na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W 2012 roku uzyskał dyplom w I Pracowni Malarstwa prof. dr. hab. Jana K. Hrycka. Absolwent studiów II stopnia na kierunku Edukacja
artystyczna w zakresie sztuk plastycznych na tej samej uczelni. W 2014 roku uzyskał dyplom magisterski w I Pracowni Malarstwa prof. dr. hab. Jana K. Hrycka. Brał udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą.