Nr 47

Wojciech Kaleta (ur. 1981)

Pomarańczowe wzgórza, 2017

olej, płótno

60 x 70 cm

cena wywoławcza:

Wojciech Kaleta (ur. 1981)

Absolwent Studium Konserwacji Zabytków oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom z malarstwa powstał na Wydziale Edukacji Wizualnej, w pracowni adiunkta dra Przemysława Wachowskiego (grudzień 2009 r.). Uczestnik wielu wystaw indywidualnych , zbiorowych i pokonkursowych W swych pracach poruszam się w obrębie podstawowych pojęć tj. koloru, światła i przestrzeni szukając w języku malarskiej abstrakcji odpowiedzi na frapujące pytania.