Nr 53

Jakub Godziszewski (ur. 1989)

Przed grotą Króla Gór, 2017

olej, płótno

70 x 80 cm

cena wywoławcza:

Jakub Godziszewski (ur. 1989)

Rocznik 89. Absolwent Malarstwa (2012 r.) oraz Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych (2014 r.) na Wydziale Pedagogiczno Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Magister Sztuki). Stypendysta Rektora UAM .