Nr 54

Aleksandra Iwańska (ur. 1979)

Botanica, 2018

olej, płótno

50 x 70 cm

cena wywoławcza:
500 złZmień walutę

Aleksandra Iwańska (ur. 1979)

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta. Od 2005 pracuje jako projektant graficzny dla potrzeb komercyjnych i kultury. Praca grafika daje jej ogromną satysfakcję. Inspiracje do malarstwa czerpie ze świata „zewnętrznego” - mody, biznesu i aktualnych trendów, jakie się w nich pojawiają.