Nr 64

Zbigniew Blekiewicz (ur. 1957)

Z cyklu Dwoistości, 2018

olej, płótno

100 x 122 cm

cena wywoławcza:
900 złZmień walutę

900 złZmień walutę

Urodzony w Gdańsku. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni prof. Hugona Laseckiego oraz prof. Włodzimierza Łajminga. Dyplom uzyskał w 1989 r. u prof. Włodzimierza Łajminga. Aneks do dyplomu z dziedziny malarstwa ściennego uzyskał pod kierunkiem prof. Andrzeja Dyakowskiego.