Nr 1

Joanna Szumska (ur. 1965)

Summer in the city, 2017

akryl, olej, płótno

120 x 100 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

1 500 złZmień walutę

Joanna Szumska (ur. 1965)

Urodzona w 1965 roku. W 1984 ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Pracowała w pracowni scenograficznej teatru Baj w Warszawie i przez wiele lat jako projektant grafiki dla firmy drukującej opakowania.