Nr 80

Justyna Dorzak (ur. 1992)

Punkt widzenia, 2014

olej, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:

950 złZmień walutę

Justyna Dorzak (ur. 1992)

Ukończyła w 2011 roku Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych im. Juliana Fałata. Obecnie absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku grafika, specjalność grafika warsztatowa, na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.