Nr 91

Anna Jarzymowska (ur. 1988)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno

70 x 70 cm

cena wywoławcza:

Anna Jarzymowska (ur. 1988)

Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w pracowni prof. Ireneusza Walczaka. Zajmuje się głównie malarstwem wielko i małoformatowym. Działa także w przestrzeni miejskiej pod pseudonimem „miszmasz”. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, twórczyni licznych murali.