Nr 83

Agnieszka Pawłowska (ur. 1982)

Na kocie oko, 2018

olej, płótno

80 x 60 cm

cena wywoławcza:
800 złZmień walutę

1 500 złZmień walutę

Graficzka, malarka, menedżer kultury, kuratorka. Studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Pedagogiczno Artystycznym w Kaliszu. Dyplom magistra sztuki w Pracowni Grafiki Warsztatowej w 2008r.Malarstwo w pracowni prof. Jarosława Kozłowskiego. Studia podyplomowe Marketing Kultury w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytet Warszawski. Muzealnicze Studia Kuratorskie w Zakresie Prezentacji Sztuki Współczesnej, Instytut Historii Sztuki Uniwersytet Jagielloński.