INFOROMACJE o AUKCJI
Zapraszamy do udziału w XXXI STALOWEJ Aukcji Sztuki Aktualnej, 22 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 19:30 do siedziby Galerii STALOWA, przy ul. Stalowej 26 w Warszawie oraz na portal stalowa.onebid.pl.Podczas aukcji zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac młodych, jak również uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.
Wystawa przedaukcyjna trwa od 14 do 22 lutego 2018, Galeria STALOWA, ul. Stalowa 26, Warszawa,
otwarta od poniedziałku do piątku: 12.00 - 19.00 oraz w soboty: 12:00-17:00.
Zlecenia przyjmujemy pod numerami telefonów:
22 380 34 43, kom. 606 864 943
od poniedziałku do piątku w godzinach
12:00 -19:00 oraz w soboty
w godz 12.00 - 17.00 lub pod adresem aukcje@galeriastalowa.pl.
Katalog aukcji
Nr 1
technika mieszana, olej, szlagmetal, płótno
80 x 90 cm
cena wywoławcza: 770 zł
Nr 34
akryl, olej i technika własna na płótnie
100 x 70 cm
cena końcowa: 1 100 zł
Nr 58
technika mieszana, farby przemysłowe, płyta
100 x 90 cm
cena wywoławcza: 990 zł
Nr 71
podobrazie płócienne, kolaż, technika własna, woskowany i pigmentowany papier, karty pocztowe, akryl
50 x 40 cm
cena wywoławcza: 550 zł
Nr 81
Różne odcienie piękna - hiszpańskie kamieniczki, 2018
olej, płótno
70 x 100 cm
cena końcowa: 700 zł