Nr 37

Joanna Sokołowska (ur. 1984)

Stopienie, 2018

olej, akryl, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:
1 100 złZmień walutę

Joanna Sokołowska (ur. 1984)

Urodzona w 1984 w Warszawie. Absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem 2012). Stypendystka Fulbrighta w 2013 roku, studiowała w Massachusetts College of Art and Design w Bostonie, USA, gdzie otrzymała dyplom MFA w maju 2015. Stypendystka Erasmus na Wydziale Rzeźby - Akademii Sztuk Pięknych w Rzymie (2009/2010).

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30