Nr 10

Tomasz Żochowski (ur. 1988)

Na gorącym uczynku, 2017

olej, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:
660 złZmień walutę

Tomasz Żochowski (ur. 1988)

Urodzony w 1988 roku w Wyszkowie. W 2016 roku obronił tytuł magistra na Wydziale Sztuk Pięknych, kierunek – malarstwo sztalugowe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (trybem dziennym). Od 1999 roku swoją twórczość ukierunkowuje ku szeroko pojętej sztuce ulicznej. W swoich obrazach próbuje zachować własną tożsamość malarską w dzisiejszym przepychu wszystkiego.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30