Nr 19

Kamil Klamczyński (ur. 1988)

Northern Lights I, 2017

olej, płótno

46 x 55 cm

cena wywoławcza:
550 złZmień walutę

Kamil Klamczyński (ur. 1988)

Kamil Klamczyński (ur. 1988, Staszów), absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Malarstwa, uczestnik kilkunastu wystaw, zajmuje się malarstwem oraz rysunkiem.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30