Aukcje / Aukcja stacjonarna / Katarzyna Lisowska, Astrolabium, 2017 Nr 84 Katarzyna Lisowska (ur. 1990)Astrolabium, 2017brąz 16.50 x 11.50 x 24.50 cm cena wywoławcza: 800 złZmień walutę EUR PLN Zapytaj o tę pracę Cena końcowa 800 złZmień walutę EUR PLN Poleć znajomemu O Artyście Katarzyna Lisowska (ur. 1990) Przejdź do karty artystyInformacje o aukcji XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej 22 lutego 2018, godz. 19:30 Jak licytować Regulamin Zamów katalog Pobierz formularz zlecenia ZOBACZ RÓWNIEŻ Czesław Piotr SzczepańskiNY street II, 2017olej, płyta 94 x 84 cm cena: 3 000 zł Daniel KrystaCentrum, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaAB23, 2013 - 2018technika mieszana, płótno 50 x 70 cm cena: 5 400 zł Daniel KrystaBRA52, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaGA301, 2019akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Daniel KrystaLot, 2017akryl, płótno 110 x 150 cm cena: 12 000 zł Natasza MirakOù Est Hauviette?, 2024olej, szlagmetal, płótno 70 x 50 cm cena: 30 000 zł Dariusz MadejskiVENUS, 2023mosiądz, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiVENUS, 2023aluminium, stal 55 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020brąz, kamień 59 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiŚWIT, 2020aluminium 52 x 30 x 20 cm Dariusz MadejskiUTOPIA, 2023stal 190 x 90 x 70 cm Dariusz MadejskiSYMETRIA, 2022brąz 70 x 27 x 21 cm Dariusz MadejskiENIGMATIC, 2022mosiądz, kamień 35 x 27 x 15 cm Dariusz MadejskiTORS, 2023aluminium, kamień 36 x 15 x 10 cm image/svg+xml ZAMÓW KATALOG AUKCJI XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej 22 lutego 2018, godz. 19:30 Imię i nazwisko: Adres e-mail: Ulica i nr domu: Kod pocztowy: Miejscowość: Aby otrzymać katalog przed rozpoczęciem aukcji prosimy o składanie zamówień co najmniej na 72 godziny przed jej rozpoczęciem Chcę otrzymywać katalogi przyszłych aukcji Galerii STALOWA Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA KONTAKT!Katalog naszej najbliższej aukcji zostanie wysłany na podanyprzez Państwa adres w najszybszym możliwym terminie. OK ZAPYTAJ O TĘ PRACĘ Nr 84 Katarzyna Lisowska (ur. 1990)Astrolabium, 2017brąz , 16.50 x 11.50 x 24.50 cm Imię i nazwisko: Twój e-mail: Wiadomość do Galerii: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE FORMULARZA,STALOWA skontaktuje się z Państwem w najbliższym możliwym terminie. OK FORMULARZ LICYTACJI nr 84 Katarzyna Lisowska (ur. 1990)Astrolabium, 2017brąz , 16.50 x 11.50 x 24.50 cm Cena wywoławcza 800 zł ZŁÓŻ ZLECENIE AUKCYJNE LICYTUJ PRZEZ TELEFON MAKSYMALNA KWOTA: PLN Numer telefonu: Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Galerii STALOWA dostępny tutaj oraz w katalogu aukcji. Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE OFERTY! OK POWIADOM ZNAJOMEGO O INTERESUJĄCEJ PRACY Nr 84 Katarzyna Lisowska (ur. 1990)Astrolabium, 2017brąz , 16.50 x 11.50 x 24.50 cm Imię Twojego znajomego: Adres e-mail znajomego: Anuluj Wyślij DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE INFORMACJI DO ZNAJOMEGO,Twój e-mail został poprawnie wysłany OK NEWSLETTER