Nr 83

Łukasz Jankiewicz (ur. 1975)

Krajobraz tropikalny, 2018

olej, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:

910 złZmień walutę

Łukasz Jankiewicz (ur. 1975)

Z wykształcenia - architekt wnętrz, absolwent Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu. Aktywnie uczestniczy w wielu wystawach i aukcjach sztuki współczesnej w kraju i za granicą.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30