Nr 81

Magdalena Kurek (ur. 1979)

Różne odcienie piękna - hiszpańskie kamieniczki, 2018

olej, płótno

70 x 100 cm

cena wywoławcza:

Magdalena Kurek (ur. 1979)

Absolwentka Liceum Plastycznego w Katowicach i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa inspirowany wykopaliskami archeologicznymi we Francji, uzyskała w 2005 roku, aneks z grafiki warsztatowej i multimediów oraz Podyplomowej Scenografii na ASP w Krakowie, natomiast w 2012 roku otrzymała dyplom u prof. A. Witkowskiego i prof. M. Komorowskiej. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Współpracowała z Anną Augustynowicz, Krzysztofem Nazarem, czy Markiem Braunem. Dwukrotna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2008 roku i 2012 roku.

XXXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

22 lutego 2018, godz. 19:30